Mazury to nie do końca doceniany region Polski. Bez wątpienia jednak dla każdego, kto tam zawita, będzie działał jak magnes i kusił do powrotu w ten piękny zakątek. Mazury to przepiękne pojezierze, raj dla kajakarzy i motorowodniaków, gęsta sieć malowniczych szlaków rowerowych, oraz fantastycznie pofałdowany krajobraz z dużą ilością lasów i ogromem świeżego, zdrowego powietrza.

Z dziećmi na Mazury

Ze względu na liczne atrakcje i rozwiniętą bazę turystyczną, urlop na Mazurach dla rodzin z dziećmi będzie wspaniałą przygodą bez cienia nudy. Zwiedzanie okolic i korzystanie z kąpieli wodnych oraz słonecznych, urozmaicane będzie wspaniałą mazurską kuchnią w licznych restauracjach. Mazury mają w swojej ofercie atrakcje dla dużych i małych. Naturalne akweny wodne dają możliwość przemierzania wodnych szlaków na stateczkach wycieczkowych, kajakach lub pod żaglami. Mazury to także turystyka piesza, konna i rowerowa. Na Pojezierzu Mazurskim kryje się wiele atrakcji architektonicznych i ładnie zachowanych miasteczek, wartych zwiedzenia. W wielu wypoczynkowych miejscowościach można trafić na sezonowe festiwale czy koncerty.

Baza hotelowa na Mazurach

Mazury usiane są siecią tańszych i droższych, większych i mniejszych hoteli i hotelików. Ich właściciele i zarządcy prześcigają się w dostarczaniu dla swoich Gości rozrywek i udogodnień na czas wypoczynku. Jak w każdym miejscu na świecie – pogoda może spłatać figla i nie każdego dnia sprzyjać spacerom i zwiedzaniu mazurskich miast. Warto zatem wybrać hotel dający alternatywę na czas niepogody. Zwróćmy więc uwagę na zaplecze dostępne dla gości hotelowych – atrybutem będzie obecność strefy SPA czy kącika dla dzieci – takie warunki oferuje np. https://www.hotelmasuria.pl/. Komfortowy pokój hotelowy, hotelowa restauracja z pysznymi daniami, możliwość relaksu i wypoczynku czynnego – to wszystko jest wysoko cenione przez wszystkich Gości.

Polska to nie tylko Bałtyk i góry. Mazury to bardzo dobra opcja na wakacje, weekend, wyjazd integracyjny i rodzinny. Mazury to zielone serce Polski, z ciągle stosunkowo czystym powietrzem i w wielu miejscach nienaruszonym, objętym ochroną, bajecznym krajobrazem.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here