Jeśli planujemy luksusowe wakacje to trzeba będzie udać się do biura podróży. Dlaczego? Tam otrzymamy o wiele tańsze oferty niż gdybyśmy sami to planowali. Zakładając, że chcemy spędzić luksusowe wakacje w Grecji. Może to być wyspa Kreta. To oznacza, że trzeba się tam dostać. Można jechać samochodem, płynąc promem, ale to generuje spore koszty. Będziemy bardzo zmęczeni, kiedy dojdziemy na miejsce, a przecież nie o to nam chodzi. My chcemy bezpiecznie i w komfortowych warunkach tam dotrzeć. Może samolot? Tak to dobre rozwiązanie i właśnie tutaj zaczynają się problemy.

Wchodząc na linie lotnicze dowiemy się, że w okresie wakacyjnym nie da się tanio polecieć. Bilety często kosztują tyle, co wycieczka z biura podróży, ale z hotelem i wyżywieniem. Nawet, jeśli będziemy planować ze sporym wyprzedzeniem to nie ma większych szans na znalezienie tanich biletów lotniczych. Noclegi nawet all inclusive można będzie zamówić przez Internet. Wychodzą taniej niż w biurze podróży, ale trzeba do tego doliczyć jeszcze bilety i wtedy w żaden sposób nam się to nie opłaca.

Planując takie wakacje idziemy do biura podróży, ustalamy sobie limit na wszystkie osoby i szukamy czegoś, co będzie w stanie spełnić wszystkie nasze oczekiwania i wymagania. Wybór obiektów nie tylko we wspomnianej Grecji, ale w każdym zakątku naszego globu jest bardzo duży. Biorąc wersje all inclusive wiele możemy na tym zyskać. Przede wszystkim niczym się nie przejmujemy. Idziemy coś zjeść, napić się i nie zastanawiamy się ile to może kosztować i czy przypadkiem nie będzie to bardzo drogie. To jest pełna swoboda, bo możemy korzystać za darmo ze wszystkiego, co się znajduje w hotelu.

Różne opcje do wyboru

Te osoby, które szukają właśnie takich ofert powinny robić to znacznie wcześniej. Chcąc pojechać w czerwcu albo lipcu oferty możemy rezerwować albo w grudniu albo w styczniu. Wtedy ofert jest o wiele więcej i biura podróży dają nam spore rabaty. Mogą to być rabaty dochodzące do tysiąca złotych. Dobrym pomysłem jest również czekanie do ostatniej chwili. Pakujemy walizki i czekamy aż w biurze podróży pojawi się oferta last minute.

Bardzo często dzisiaj rezerwujemy ofertę, a jutro lecimy. Zdarzają się również takie oferty gdzie mamy tylko kilka godzin na dotarcie do lotniska. Jeśli ktoś lubi adrenalinę i oszczędności, które sięgają tysięcy złotych to taka opcja na pewno jest dla niego. Bardzo dużo osób szuka właśnie takich ofert. Wiedzą wtedy, że pojadą do lepszych ośrodków i nie zapłacą za to wcale tak dużo pieniędzy jak wcześniej.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here